Podczas targów ILA 2012 w Berlinie Instytut Lotnictwa w Warszawie będzie prezentował swoje osiągnięcia w zakresie badań i rozwoju nie tylko na stoisku nr 2332 w hali numer 2. 12 września mgr inż. Kamila Czajkowska z Pracowni Kompozytów Instytutu Lotnictwa weźmie udział w konferencji „’Polymer meets Aerospace’ – Innovative polymers in aerospace industries”, która odbędzie się w hali numer 5 w Centrum Konferencyjnym ILA w Sali Juliett w godzinach 9:00 – 16:00. Wygłosi referat pod tytułem „Research in the area of composite materials held In the Institute of Aviation”. Wystąpienie będzie przede wszystkim prezentacją najnowszych osiągnięć Instytutu Lotnictwa w dziedzinie badań zmęczeniowych kompozytów węglowych. Tworzywa te, wytrzymalsze a zarazem lżejsze od tradycyjnych materiałów konstrukcyjnych, znajdują coraz szersze zastosowanie w aeronautyce i astronautyce.  Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o konferencji znajdziecie tutaj