Instytut Lotnictwa wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Instytut Lotnictwa grał w tym roku z WOŚP. Z tej okazji, 14 stycznia na Zalewie Zegrzyńskim odbył się lot poduszkowcem Instytutu wraz z konstruktorem oraz zwycięzcą aukcji charytatywnej, z której środki przekazano w całości na konto Fundacji. Ekipę techniczną Instytutu oraz szczęśliwych zwycięzców nad zalewem powitało piękne słońce oraz siarczysty mróz. Przy takich warunkach przelot odbył się bezpiecznie, a jego uczestnicy byli zachwyceni nowym doświadczeniem.
Na brzegu czekały specjalnie przygotowane certyfikaty oraz ciepła herbata. Oprócz przelotu poduszkowcem Instytut wystawił na rzecz Fundacji między innymi: publikacje Wydawnictw Naukowych Instytutu oraz okolicznościowe gadżety. Wszystkie aukcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

• 9 sierpnia 2015 o 13:56:37 [Current Revision] przez admin
  • 9 sierpnia 2015 o 13:56:37 przez admin