Instytut Lotnictwa aktywnie uczestniczy w największym sportowym święcie w historii Polski. 8 czerwca 2012 roku w Instytucie Lotnictwa w Warszawie pracownicy Instytutu, ich rodziny, przyjaciele i sympatycy razem kibicowali polskiej drużynie podczas meczu z reprezentacją Grecji. Instytut zapewnił wszystkim uczestnikom imprezy gadżety niezbędne każdemu prawdziwemu kibicowi: biało-czerwone cylindry na głowy, szaliki, trąbki, wiatraczki, frotki, gwizdki i kołatki. Wszyscy goście mogli korzystać z darmowych napojów oraz posilić się świetną karkówką, kiełbasą i kurczakiem z grilla w bardzo przystępnych cenach. Dzieci uczestniczyły w zabawach i konkursach z nagrodami oraz zajadały się kolorową watą cukrową i popcornem. Dużą atrakcją była olbrzymia, nadmuchiwana zjeżdżalnia, nadmuchiwana bramka a także nadmuchiwane boisko do gigantycznych piłkarzyków oraz basen pełen piłek. Ogromne emocje nie tylko wśród dzieci wzbudzały duże pasażerskie odrzutowce startujące z pasa startowego zaczynającego się w pobliżu instytutowej strefy kibica. Po zakończeniu emocjonującej walki naszej reprezentacji narodowej najbardziej wytrwali kibice mogli obejrzeć pierwsza połowę meczu Rosja – Czechy.  Nieprzychylne prognozy meteorologów nie sprawdziły się. Pogoda oszczędziła kibiców oglądających mecz na dużym ekranie. Padało tylko przez chwilę. Równie sportowej atmosfery na terenie Instytutu Lotnictwa nie pamiętają najstarsi pracownicy naszej firmy.

Galerię fotografii z imprezy możecie obejrzeć tutaj