• English

Oferty pracy

Ślusarz precyzyjny/Tokarz

Zakład Awioniki
Centrum Technologii Kosmicznych

Instytut Lotnictwa w Warszawie

nr ref. ILOT/CTK/ZA/Ślusarz/07.2017

Zakres obowiązków:
• Obsługa tokarek uniwersalnych i precyzyjnych
• Wykonywanie prac ślusarskich

Wymagania:
• Wykształcenie średnie o profilu technicznym
• Uprawnienie do obsługi tokarek uniwersalnych i precyzyjnych
• Umiejętność wykonywania prac ślusarskich
• Doświadczenie warsztatowe
• Umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z systemami jakościowymi np. lotniczymi

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Pracę w zgranym i ambitnym zespole
• Nowoczesne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Prywatne ubezpieczenie na życie
• Kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja[at]ilot.edu.pl z dopiskiem nr ref. ILOT/CTK/ZA/Ślusarz/07.2017 w tytule wiadomości.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji, w tym na ich przekazywanie podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 110/114.

Dane osobowe zbierane są w celach rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w Warszawie w procesach rekrutacyjnych.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 04.08.2017

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.