• English

Oferty pracy

Inżynier Konstruktor/Analityk

Centrum Transportu i Konwersji Energii

Instytut Lotnictwa w Warszawie

nr ref. IL/CTKE/IK/08.2017

Zakres obowiązków:

  • Wspomaganie konstruktora prowadzącego prace rozwojowo / projektowe nad elementami silnika turbinowego.
  • Wspomaganie procesu projektowania przez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu.
  • Wykonywanie analiz MES projektowanych elementów oraz weryfikacja czy zaproponowane rozwiązanie spełnia postawione wymagania techniczne.
  • Kontakt z dostawcą w celu zapewnienia wsparcia technicznego oraz terminowej dostawy części.

Oczekiwania:

  • Znajomość oprogramowania MES (ANSYS),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu,
  • Pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów,
  • Otwartość oraz umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w grupie projektowej,
  • Znajomość zagadnień mechanicznych z zakresu projektowania: elementów strukturalnych silników turbinowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ilot.edu.pl z dopiskiem nr ref. IL/CTKE/IK/08.2017w tytule wiadomości.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie  na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji, w tym na ich przekazywanie podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 110/114.

Dane osobowe zbierane są w celach rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w Warszawie w procesach rekrutacyjnych.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 20.08.2017.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.