• English

Oferty pracy

Serdecznie zapraszamy do przesyłania aplikacji związanych z pracą w Engineering Design Center – Pion Instytutu Lotnictwa.

Obecnie prowadzimy projekty rekrutacyjne m. in. na następujące stanowiska:

Senior Embedded Software Engineer : http://www.edc.pl/available-jobs/asdsslsej/
Senior Software Engineer – Java: http://www.edc.pl/available-jobs/asdsslsej/
Senior Software Engineer – Java Script: http://www.edc.pl/available-jobs/asdsslsejs/
Senior Software Engineer – PL/SQL: http://www.edc.pl/available-jobs/asdsslsesql/
Technik instalacji sprężonego powietrza, Team: Lab Maintenance And Development – EDC Supporting Functions: http://www.edc.pl/available-jobs/edclmad/

Pełna lista aktualnych stanowisk znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Careers: www.edc.pl.

Inne oferty w Instytucie Lotnictwa:

Specjalista ds. automatyki
Centrum Transportu i Konwersji Energii

nr ref. IL/CTKE/SA/05.2017

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych systemów kontrolno-pomiarowych przeznaczonych do prowadzenia badań lotniczych.
  • Udział w przystosowaniu istniejących maszyn i stanowisk badawczych do potrzeb testów.
  • Dobór i obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • Prace elektro-montażowe, w szczególności podłączenie obiektów badanych oraz modyfikacje istniejącej infrastruktury.
  • Aktywny udział w prowadzeniu testów.
  • Dbałość o zachowanie spójności pomiarowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.
  • Doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu układów automatyki przemysłowej lub lotniczej.
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji projektowej (specyfikacje techniczne i rysunki).
  • Znajomość zagadnień z dziedziny przetworników pomiarowych i elementów wykonawczych automatyki.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole.
  • Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność.

Mile widziane:

  • Znajomość urządzeń kontrolno – pomiarowych National Instruments środowiska LabView.
  • Znajomość środowiska programowania i urządzeń Siemens Simatic.
  • Wiedza z zakresu modelowania i sterowania rozmytego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozpoczęcia kariery naukowej.
  • Udział w ciekawych projektach badawczych.
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie.
  • Kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ilot.edu.pl z dopiskiem nr ref. IL/CTKE/SA/05.2017w tytule wiadomości.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa
z siedzibą w Warszawie  na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji, w tym na ich przekazywanie podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 110/114.

Dane osobowe zbierane są w celach rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w Warszawie w procesach rekrutacyjnych.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 16.06.2017.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Inżynier ds. analizy wymiany ciepła oraz analiz przepływów

nr ref. IL/CTKE/CFD/05.2017

  • Przeprowadzanie analiz wymiany ciepła oraz/lub analiz przepływów dla produktów Aviation Power/Unison.
  • Wsparcie procesu analiz termicznych dla powierzchniowych chłodnic oleju oraz/lub rozruszników pneumatycznych oraz/lub systemów zarządzania mocą elektryczną w samolotach odrzutowych, jak również testowanie i walidacja modeli liczbowych.
  • Terminowe przekazywanie realizowanych projektów do klientów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Zapewnienie zgodnej z zasadami i procedurami technicznymi dokumentacji dotyczącej przydzielonych komponentów i/lub zespołów.
  • Monitorowanie i przekazywanie informacji o statusie projektu.
  • Udział jako osoba prezentująca lub recenzująca w spotkaniach i przeglądach technicznych.

Wymagania:

  • Tytuł Inżyniera lub Magistra Inżyniera na kierunkach technicznych.
  • Doświadczenie zawodowe w powyższym obszarze.
  • Doświadczenie w analizach wymiany ciepła oraz analizach przepływów.
  • Znajomość ANSYS Workbench oraz komercyjnych kodów CFD (Fluent, CFX).
  • Znajomość zjawiska przewodzenia ciepła oraz mechaniki płynów.
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego uczenia się.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Zdolność do realizacji projektów w ramach określonych zasobów i czasu.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji oraz współpraca w zespole i z klientem.
  • Zdolność do efektywnego działania na wszystkich poziomach w globalnej organizacji

  • Znajomość NX, Hypermesh, FloTHERM.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i prowadzenia projektów.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ilot.edu.pl z dopiskiem nr ref. IL/CTKE/CFD/05.2017w tytule wiadomości.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie  na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji, w tym na ich przekazywanie podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 110/114.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 31.05.2017.