• English

Wyniki konkursu plastycznego „Podniebne marzenia”

0

Dobiegł końca konkurs plastyczny „Podniebne marzenia”. Na konkurs napłynęło 495 prac.

W dniu 23 listopada 2011 roku Komisja Konkursowa dokonała przeglądu prac rysunkowych i graficznych nadesłanych na konkurs i przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych.

 Wszystkie zwycięskie prace można obejrzeć na facebooku, pod tym adresem.

Laureatami konkursu na poziomie szkół podstawowych zostają:

I miejsce – Zosia Nijakowska (SP 34 w Łodzi ul. Ćwiklińskiej 9)

II miejsce – Julia Olczyk (SP 34  w Łodzi ul. Ćwiklińskiej 9)

III miejsce – Wiktoria Zaborek (ZSO nr 3 w Chełmie)

Wyróżnienie: Alexander Jagiela – (5 lat)

Laureatami konkursu na poziomie szkół gimnazjalnych zostają:

I miejsce – Martyna Poślada (Siedlce)

II miejsce –  Rafał Tomczak (Częstochowa)

III miejsce – Hanna Kuik (Poznań)

Wyróżnienie: Monika Udzielak (I Prywatne Gimnazjum, Bolesławiec)

Laureatami konkursu na poziomie szkół ponad gimnazjalnych zostają:

I miejsce – Zuzanna Spyrka (Będzin)

II miejsce – Michał Sulej (Kotuń)

III miejsce – Katarzyna Kubik (Racibórz)

Wyróżnienie: Jagoda Prudzyńska (Garwolin)

Laureatami nagród specjalnych zostali:

  • Dominika Jasińska (Dywity)
  • Monika Kozłowska (Piaseczno)
  • Rafał Rostek (Gimnazjum nr 6, Pszczyna-Łąka)

Jury przyznało również nagrody dla :

  • Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabo Widzących i                  Niewidomych w Dąbrowie Górniczej: Patryka Szostka, Agnieszki Horej, Karoliny Wolny, Arkadiusza Krzysteczko, Klaudii Kamela, Ewy Rojek, Jasia Tracz.
  • Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, „Dom na Szlaku” im. gen. T. Kutrzeby w Załuskowie: Moniki Sobolewskiej, Elżbiety Witek, Magdy Przywara, Anety Nowak, Kasi Rowickiej, Klaudii Jasińskiej.
  • Gimnazjum Specjalnego SOSW w Szprotawie: Nikodema Mucha, Adasia Nowaka, Dagmary Hajewskiej, Kamila Gawła, Mateusza Skrzypińskiego, Weroniki Szmidt, Natalii Chudy, Tomasza Grucai, Janusza Szostak.
  • Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Olsztynie: Marty Głebockiej, Pawła Wojniak, Adama Sztynio.

Jury przyznało również wyróżnienia, które otrzymują następujące osoby:

  • Julia Trojanowska (Społeczne Gimnazjum nr 27 w Warszawie),
  • Radosław Kostrubiec (Damnica),
  • Ewa Kurek (Publiczne Gimnazjum SPSK w Częstochowie),
  • Daria Wójcik (I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych),
  • Emilia Gręziak (Zespół Szkół nr 1 w Siedlcach),
  • Alicja Kopec (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gubinie),
  • Grażyna Barańska (Zespół Szkół nr 2 w Piasecznie),
  • Weronika Martyniuk (Warszawa),
  • Maria Tarnawska (Gimnazjum Sióstr Prezentek w Rzeszowie),
  • Maciej Rudnicki (Lublin),
  • Kamil Gajewski (Chełmża),
  • Karolina Kruk (Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach),
  • Filip Kozłowski (Olsztyn)

W trakcie oceny Komisja Konkursowa zwracała szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac oraz walory artystyczne.

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby oraz szkoły otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które zostaną wysłane pocztą do dnia 16 grudnia 2011 roku.

Komisja Konkursowa składa serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu oraz nauczycielom za pełną zaangażowania pracę artystyczną z wychowankami i gratuluje wybitnych osiągnięć młodych artystów w naszym Konkursie.

Nadesłane w konkursie prace będzie można oglądać www.ilot.edu.pl, www.ilot85lat.pl, www.erainzyniera.pl, www.facebook.com/erainzyniera, www.facebook.com/instituteofaviation od 12 grudnia 2011 roku.

Udostępnij

Dodatkowe informacje

Ogłoszenie wprowadził/a:

Data ogłoszenia:

Aktualizacje:
  • 17 sierpnia 2015 o 20:07:15 [Current Revision] przez admin
  • 17 sierpnia 2015 o 19:57:47 przez admin