XII Polsko-Amerykańska Konferencja Nauki i Technologii

W dniach 21 – 22 maja 2012 roku już po raz dwunasty odbyła się Polsko-Amerykańska Konferencja Nauki i Technologii organizowana przez Instytut Lotnictwa w Warszawie i Ohio State University w Columbus. Tym razem gospodarzem spotkania był Uniwersytet Stanowy w Ohio. Celem konferencji była wymiana myśli oraz pogłębianie współpracy między polskimi i amerykańskimi partnerami z zakresu innowacyjności oraz nowoczesnych technologii. Spotkanie miało za cel określenie kondycji i kierunków rozwoju polsko-amerykańskich relacji w zakresie nauki i technologii, a także wyzwań i problemów z nimi związanych.

Zakres tematyczny obejmował analizę stanu obecnego i perspektyw rozwoju współpracy polsko-amerykańskiej w obszarze technologii lotniczych i kosmicznych, energetyki, obronności oraz nauki i nowoczesnych technologii.

• 19 sierpnia 2015 o 11:40:11 [Current Revision] przez admin
  • 17 sierpnia 2015 o 19:57:44 przez admin