Młodzi członkowie stowarzyszenia Euroavia w Instytucie Lotnictwa

Jak każdego roku, zawitała do nas kolejna grupa studentów i studentek Politechniki Rzeszowskiej, członków międzynarodowego stowarzyszenia EUROAVIA, organizacji zrzeszającej studentów lotnictwa i kosmonautyki z całej Europy. Studenci odwiedzili nasze laboratoria badawcze , gdzie zapoznali się z najnowszymi informacjami o prowadzonych pracach m.in. w dziedzinie badań kompozytów pracujących w przestrzeni kosmicznej. Uczestnicy przekazali dla Instytutu Lotnictwa jubileuszowe wydanie albumu „Euroavia 50th Anniversary History Book”, z którym można będzie się zapoznać w czytelni Instytutu Lotnictwa. Studenci z podziwem obserwowali rozmach budowy naszego Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych. Zwiedzająca grupa to przyszli realizatorzy projektu „Balon stratosferyczny”.

• 1 grudnia 2015 o 21:08:06 [Current Revision] przez admin
  • 1 grudnia 2015 o 21:08:06 przez Katarzyna Wrona