Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak, po raz kolejny objął patronatem organizowane przez Instytut Lotnictwa w Warszawie III Europejskie Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych. Spotkanie odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2012 roku.  Tegoroczne Forum będzie kolejną okazją do dyskusji i wymiany poglądów na temat marketingu instytucji naukowych i badawczych dla pracowników działów marketingu instytutów badawczych, uczelni wyższych, przedsiębiorstw oraz wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i rozwojem kompetencji w zakresie tej specyficznej gałęzi marketingu. Udział swój wstępnie potwierdziły wybitne autorytety, czołowi naukowcy oraz praktycy w dziedzinie marketingu z kraju oraz całej Europy. Wśród prelegentów i prowadzących warsztaty znajdą się profesorowie i wykładowcy akademiccy, pracownicy instytucji badawczych i naukowych oraz praktycy z kraju i zagranicy.

Więcej informacji na temat III Europejskiego Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych znajdziecie tutaj